Vnadící pelety XXL Booster - KAPR SPECIÁL - 45 mm 2,5kg

Novinka
225 Kč –17 %
Vnadící pelety Kapr speciál 48mm
225 Kč –17 % 185 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
3.6.2024

Detailní informace

Garance kvality
Garance kvality
Náš Vermikompost je Certifikován!
Vermikompost z Archlebova
Vermikompost z Archlebova
Vermikompost je možné použít v ekologickém zemědělství dle Nařízení Rady (ES) č.834/2007 a Nařízení Komise (ES) č. 889/2008 o ekologické produkci a označování ekologických produktů

Detailní popis produktu

Nejprodávanější krmítkovka Kapr speciál napuštěná Aminokomplexem ...

... a slisovaná do pelet o Ø 45 mm s dobou rozpadu 10 - 20 hodin !

! Vaše krmné místo nezůstane už nikdy bez návnady !

 

  • Obsahuje:  Základem těchto pelet XXL je krmítková směs Kapr speciál. Dále je směsi přidána: Piškotová moučkaCSL liquid, melasa, rybí moučka LT 72, speciální směs Amino komplexu, Sardinkový protein, krystalická sůl, aj.
  • Charakteristika: Naše krmné pelety XXL Kapr speciál jsou vyrobeny na základě naši stejnojmenné nejprodávanější a také nejúspěšnější krmítkovky. Pelety XXL Booster jsou na českém trhu s návnadami pro sportovní rybolov jedinečné nejen svou velikostí - průměrem 45 mm, ale také složením a technologickou úpravou. Pelety Kapr speciál mají ve své směsi navíc i podíl oplatkových mouček, které vylepšují jejich strukturu a prodlužují rozpustnost. Obsah hydrolyzovaných, snadno rozpustných rybích mouček výrazně zvyšuje účinnost vnadícího efektu. Pelety jsou tmavě šedé až černé barvy, mají specifickou vůni po použitých surovinách a slanou chuť .

Největší předností těchto velkých vnadících pelet je ale to, že jsou v celém profilu provlhčeny ( "nabustrovány" ) speciální směsí aminokomplexu. Tuto metodu lisovaného  " hotového těsta " nepoužívá zatím žádný výrobce v ČR. Velkou výhodou těchto pelet je, že obsahují podstatně více atraktorů než běžné "suché" pelety a při skladování nevyvětrávají tak snadno a neztrácí na své atraktivitě. Ve vodě se z ních při rozpouštění trvale, intenzivně a stejnoměrně šíří všechny vnadící složky, takže udrží mnohem spolehlivěji ryby u krmného místa.   

Směs na tyto XXL pelety je sestavena tak, aby se peleta ve vodě pozvolna od povrchu rozpouštěla a střed zůstával stále pevný. Ve vodě povrch pelety jen "oslizne" a pokud jej neozobává bílá ryba, tak se pozvolna rozpouští a vypouští do okolí jemný vnadící mrak. Ve vodě vydrží tyto velké krmné pelety při teplotě vody okolo 10 - 15 °C cca 15 – 20 hodin. V teplém letním období 8 - 15 hodin. Záleží nejen na teplotě vody, ale hlavně na aktivitě bílé ryby, které dokážou při hojném výskytu "ozobat" peletu i za polovinu uvedeného času. V proudné vodě se doba rozpadu také adekvátně zkracuje.

Krmné pelety XXL Booster - Kapr Speciál nemají středovou dírku. Jsou vyráběny ze zavlhlé ( aminokomplexem napuštěné ), středně hrubě mleté směsi, která je stlačená na vysokotlakých lisech Pelety se tak ve vodě pomalu rozpouští a uvolňují se i větší kousky surovin.

  • Možnosti použití: Pelety XXL Booster jsme vyrobily na základě našich praktických zkušeností a také poptávky sportovních rybářů po návnadě, která by vydržela na krmném místě dlouhou dobu vnadit a udržovala ryby stále ve střehu. Především šlo o situace, kdy je potřeba krmit na jednom místě a bylo by obtížné ho často zakrmovat, např. pro značné vzdálenosti. Nebo udržet rybu na místě po dobu nočního klidu, kdy se na sportovních vodách nesmí lovit. A nebo kdy si potřebujete zakrmit předem místo na pozdější rybolov.

Vnadící pelety XXL Booster - Kapr Speciál jsou vhodné pro celosezónní krmení od jara do podzimu. Jsou ideální pro zakrmování míst, kam se dá dohodit spombou nebo vrhací tyčí s lopatkou - průměr 45 mm je vhodný do těchto vrhacích pomůcek. Lze tak snadno, rychle a velmi přesně zakrmit určené místo a rybář si může být jist, že se tam budou maxi pelety po mnoho hodin plynule rozpadat a rovnoměrně vnadit.

Vnadící pelety XXL Booster není třeba dále macerovat nebo obalovat v dalších atraktorech. Jsou nimi dostatečně napuštěny a ihned použitelné.

Díky velikosti našich krmných pelet XXL Booster je bílá ryba nerozebere tak rychle, jako klasické velikosti, v běžném vysušeném provedení, používané na vnadění.

 Při krmení peletami XXL Booster je dobré používat více druhů najednou, pro větší vnadící účinek. Jen tak se do vody dostanete snadno a v dostatečném množství mnoho různých druhů surovin a ryba si má z čeho vybrat.